RSS Feed

پس گرفتن کالا و خدمات

۲۵ مهر ۱۳۹۶ توسط مرتضی م

پس گرفتن کالا و خدمات

بسم الله الرحمن الرحیم

توافق تلفنی

برای منزل مسکونی ( یعنی همین خانه بخت ) از شرکت شاتل سرویس اینترنت دریافت کردم. اپراتور به بنده عرضه داشت که چون شرکت شاتل در مجتمع شما تجهیزات مخصوص مجتمع های بالای صد واحدی را دارد، می توانید از سرویس های مخصوص استفاده کنید. البته این سرویس ها بسیار پر سرعت تر و ارزان تر هم هستند. انصافاً هم بنده خدا راست گفت. توافق کردیم که سرویس ۱۵ گیگابایتی یک ساله و نیمه بخریم و اگر راضی بودم بسته پیشنهادی دوم که ۲۰۰ گیگابایت بود را خریداری کنم. اتفاقا مسئول فروش هم گفت مشکلی نیست . چند وقتی گذشت و بسته اینترنت تمام شد و خواستم بسته را عوض کنند یا نسبت به پس گرفتن کالا و خدمات شان اقدام کنند.

مکالمه با مسئول فروش

 • لطفا سرویس بنده را جمع آوری کنید.
 • نمی شه! شما در هنگام خرید تعهد دادید که تا پایان دوره این سرویس را روی خط خود داشته باشید.
 • آقا نمی خوام! نمی خوام! جمع اش کنید
 • نمی شه
 • پس من چه کنم؟
 • می تونید از بسته های اینترنت حجمی استفاده کنید. البته فعلا طرح جشنواره ترافیک نداریم
 • به درک!

پس گرفتن کالا و خدمات

از آنجا که بنده قبلا نماد اعتماد الکترونیک اخذ کرده بودم و تعهد داده بودم اگر مشتری نسبت به پس گرفتن کالا و خدمات درخواستی داشت، فقط حق دارم هزینه پستی را دریافت کنم ، از دست شرکت شاتل به enamad.ir شکایت کردم.

پس گرفتن کالا و خدمات

پس گرفتن کالا و خدمات

متن شکایت استناد به این بند تعهد نامه شرکت بود که باید کالا و خدمات خودش را پس بگیرد. ضمناً ارائه کردم که فقط پس بگیرد برای من کفایت می کند و نیازی به پرداخت هزینه یا … از طرف شرکت شاتل نیست و از تمام حقوق قانونی خود گذشته ام! ( ته آخوند بازی )

یک هفته ای گذشت و مدیر سرویس دهنده استان قم شخصا با من صحبت کرد. دلجویی کرد و پیشنهاد خرید بسته های ارزان تر داد. همچنین گفت که اگر تمایل داشته باشید سرویس تان را جمع می کنیم. بسته بهتر هم داریم. ضمناً نیازی به شکایت نبود. که عرضه داشتم شکایت به خاطر لحن بد فروشنده شما بود. و گفت نیازی به این کارها نبود، با من تماس می گرفتی سرویس را جمع می کردم و و و ….

و سر انجام حرفم را به کرسی نشاندم. حالا باید ترافیک شاتل را تمام کنم تا نسبت به جمع آوری سرویس اقدام و سرویس جدیدی ارائه دهند.

 

پی نوشت یک : تعهد نامه نماد

پی نوشت دو : اینقدر حرف زدم تا نمره سئو و خوانایی ام خوب شد. اووووووووووووووووووووووووووووووووو


۱ دیدگاه »

 1. حمیدرضا گفت:

  باریکلا
  کلاً این ارائه دهنده های اینترنت باید زور بالا سرشون باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *